Василь Столяр прозвітував про діяльність КП "Волиньприродресурс"Депутати підтримали проєкт рішення Про звіт директора комунального підприємства «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради.

В ході розгляду питання Костянтин Зінкевич запитав, за що комунальне підприємство боргує 2 млн грн ДП "Волиньторф". Василь Столяр відповів, що державне підприємство виконало певні роботи і підготувало площі для видобування торфу КП "Волиньприродресурс", однак Держгеокадастр блокує роботу комунального підприємства, тому воно не може розрахуватися за виконані послуги.

Депутати Людмила Кирда та Сергій Слабенко цікавилися інформацією про інвесторів комунального підприємтва та суми, вкладених інвестицій. Василь Столяр відповів, що підприєство "Ізумруд" заплатило понад 60 млн грн за ліцензії, які отримало КП "Волиньприродресурс" .

Депутати Михайло Імберовський, Ігор Лех та Юрій Ройко заявили, що пан Слабенко упереджено ставиться до "Волиньприродресурсу".

Василь Столяр запевнив, що КП "Волиньприродресурс" працює в рамках чинного законодавства та не отримало жодних інвестицій з обласного чи державного бюджетів. Кошти, які виділялися з обласного бюджету,   були повернуті.

В'ячеслав Богдан зауважив, що є чимало проблем з головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області, яке блокує роботу не лише "Волиньприродресурсу", а й інших підприємств на Волині.

Голова обласної ради Ірина Вахович нагадала, що мета створення підприємства -  наведення ладу з видобуванням бурштину.  "Ми не допустили розкрадання бурштину і зберегли довкілля,  але хочемо від підприємства більш ефективних дій для результативної роботи", - зауважила Ірина Вахович.