"В "Проліску" чиниться супротив роботі ревізійної комісії", - Ігор ЛехНа 21 сесії обласної ради було прийнято рішення Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». Нагадаємо, у Статуті цього комунального підприємства передбачено, що така комісія має право на перевірку санаторію і повинна працювати у складі трьох чоловік. Очолив комісію депутат обласної ради Ігор Лех. В коментарі для прес-служби обласної ради він повідомив, що комісія вже тричі виїздила до оздоровниці разом з фаховим юристом та аудитором.  

 Однак, попрацювати з документами членам комісії так і не вдалося. "Я не бачу конструктивного підходу з боку в.о. керівника підприємства Валентини Касарди, - поділився враженнями Ігор Лех. - Спершу нас не хотіли впускати навіть на територію санаторію. Незрозумілі люди запитували про те,  хто ми такі і з якою метою приїхали. Врешті після 40 хвилин перемовин нас таки  впустили на територію. Ми  зустрілися з бухгалтером, якому повідомили про  наміри ревізійної комісії та попросили створити умови для її роботи. Повідомляли, що плануємо попрацювати на місці в санаторії, аби не створювати нензручностей для ведення господарської діяльності."

Вдруге комісія приїхала приїхала в санаторій  5 жовтня і побачила    вивіску з написом  "КАРАНТИН".  "Цього дня ми зареєстрували лист з повідомленням, що наступного разу приїдемо 9 жовтня, а також вказали   перелік документів, які нас цікавлять. Повторно    попросили забезпечити умови для роботи комісії. Йдеться про   два робочі місця. Але 9 жовтня ми знову побачили вивску "КАРАНТИН".    Про причини його оголошення нічого не відомо. Крім того, на скільки відомо, при карантині санаторій не може приймати нових відвідувачів. Разом з тим,    ми спостерігали, як в оздоровницю заселялися нові клієнти. 9 жовтня на місці була і в.о. керівника підприємства Валентина Касарда. Вона запросила нас до свого кабінету. Там вона вручила нам повідомлення про те, що не зможе надати документи, які нас цікавлять, бо вони щоденно використовуються в роботі бухгалтерії санаторію. Наголошую, ми не збиралися виносити їх за межі оздоровниці, а мали намір попрацювати з документами на місці".

Ігор Лех розповів, що разом з комісією до санаторію приїхали   журналісти, але  коли  Валентина Касарда   побачила медійників, то поспіхом покинула свій кабінет, а потому й зовсім залишила територію закладу.  

"Попередньо Валентина Іванівна повідомила нам, що хворіє і має лікарняний лист. Ми зробили відповідний запит  стосовно наявності такого документа.  Наші дії продиктовані тим, що  відчуваємо супротив, який чиниться з боку керівниуцтва санаторію", - розповідає Ігор Лех.

Разом з тим, Ігор Лех   має впевненість в тому, що ревізійна комісія таки  приступить до конкретної роботи: "Я усвідомлюю, що обласна рада, яка створила цю ревізійну комсію, буде запитувати мене про результати   роботи. Ми цей результат однозначно будемо мати. Попередні висновки напрошуються самі по собі: керівник санаторію, вочевидь, допускала порушення в своїй роботі, інкше, чому вона не зацікавлена в проведенні перевірки? Валентина Іванівна зловживає, прикриваючись підтримкою свого колективу, а також такими незрозумілими речами як "карантин", чи "лікарняний". Вона шукає будь-які методи, аби завадити ревізійній комісії приступити до роботи. Заявляю, що Валентині Касарді це не вдасться. Ревізійна комісія зробить свою роботу, а громадськість і колектив дізнаються про результати. Висновки будуть зроблені. З боку Валентини Касарди звучать маніпулятивні заяви про наміри обласної ради продати санаторій. Наголошу, що в депутатів нинішньої каденції немає такої цілі. Про це неодноразово заявляв і голова обласної ради Ігор  Палиця. Так що не варто вводити в оману ані колектив, ані громадськість. Припускаю, що причиною саботажу роботи ревізійної комісії, є численні фінансові порушення, якими можуть зацікавитися правоохоронні органи".