В ОДА поділяють ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музеюВ обласній державній адміністрації розглянули   депутатське запитання Сергія Слабенка щодо Луцького військового гарнізонного госпіталю.
"За підсумками розгляду у межах компетенції обласна державна адміністрація інформує, що поділяє ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музейного комплексу.
З огляду на зазначене вище, до Міністерсва оборони України було спрямовано спільне звернення обласної державної адміністрації та обласної ради щодо можливості передачі пам’ятки архітектури національного значення Монастир тринітаріїв (мур.) 1729 р. з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, що забезпечило б завершеність архітектурного ансамблю старої частини міста Луцьк.
Листом від 21.11.2019 р. за №303.14/5/819 Головне квартирно- експлуатаційне управління Збройних Сил України інформувало облдержадміністрацію, що передача будівлі військового госпіталю за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 4 у м. Луцьк до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст не розглядається", - йдеться у відповіді заступниці голови    ОДА  Світлани Мишковець.

Всі запити Сергія Слабенка

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них