В облраді затверджуватимуть Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я комунальної власності     Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення обласної ради «Про  затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області»

 

Проект рішення обласної ради підготовлено з метою удосконалення та затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, звітування та контролю за їх виконанням з урахуванням особливостей діяльності комунальних некомерційних підприємств у галузі охорони здоров’я Волинської  області.  У відповідності до вимог Господарського кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщені на веб-сайті обласної ради у розділі «Діяльність ради», підрозділ «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження щодо проекту рішення приймаються за поштовою адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 513,514,515 протягом 30 календарних днів.

Інформація для довідок: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 513, 514, 515,  тел. 77-81-36.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регулятрного акту опубліковане в газеті "Твій вибір" від 27.06.2019.