В облраді виставка робіт митців з Рожищенського районуМайже два роки поспіль у Волиньраді панує добра традиція  художніх виставок у фойє перед сесійною залою. Автори ідеї - обласне відділення Українського фонду культури. Його очільник Геннадій Сарапін взагалі називає це приміщення художньою галереєю обласної ради. Назва прижилася  й серед митців.

Нагадаємо, тут відбулося вже декілька імпрез: персональні виставки та колективні експозиції митців з конкретних районів чи міст обласного значення. Цього разу дійшла черга до Рожищенського району. Виставку присвятили добровольцям, які захищають Незалежність України.

Виставлено роботи 8 майстрів, які працюють в різних жанрах та техніках. Це -- живопис, графіка, соломкоплетіння, різьба по дереву.

Митці з Рожищенського району зізнаються, що це -- друга колективна виставка в історії краю, а перша відбувалася аж у 1970 році у Володимирі-Волинському.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик подякував художникам за творчість, а фонду культури за ентузіазм. "Культура -- це те, що рухає Україну вперед", -- зауважив пан Пирожик.

 

Схожі новини:

Ліс - оберіг повстанського духу

 

Запрошуємо на відкриття виставки гобелену Тетяни Ядчук-Богомазової

 

Художник Євген Понагайба закликає шукати прекрасне навіть у звичайному і повсякденному (фото з виставки)

 

У стінах обласної ради панує "Володимирський колорит"

 

В обласній раді експонуються роботи художників з Ківерцівщини

 

У фойє облради -- витвори мистецтва художників з Нововолинська

 

Вперше в історії відбулася колективна виставка художників з Камінь-Каширщини