В облраді відкрилася виставка картин Іванни ДацюкСьогодні відбулася офіційна презентація картин молодої художниці з Луцька Іванни Дацюк.

В її доробку твори на скіфську та слов'янську тематику, потрети відомих історичних постатей та зображення міфічних персонажів.

 

Дівчина каже, що своїм мистецтвом хоче показати глибину української культури, ті часи, звідки починалося наше коріння.  "Багато вивчаю. Особливо про те, де хороше, а де - погане, щоб не зобразити бува поганого на полотні", - ділиться Ірина Дацюк. 

 

 

 

Художниця зростала в творчій родині. Її  мама - відомий на Волині скульптор Ірина Дацюк. Дівчина з дитинства  любить живопис, особливо - портрет. До досконалості  техніки додається глибоке знання анатомії людини, якою Ірина  захоплюється на рівні з мистецтвом.

 

Привітати з хорошою виставкою художницю прийшов заступник голови обласної ради Роман Карпюк та передав вітання від голови облради Ігоря Палиці. "Ви маєте від своєї мами    найкращі якості. У ваших роботах відчувається хороший смак, базова освіта  та  неймовірний талант. Бажаю побільше натхнення творити добро", - додав Роман Карпюк.