В обласному центрі Волині відзначили День соборності УкраїниДень соборності відзначають в Україні щорічно 22 січня. Саме цього дня у 1919 році на Софіївському майдані Києва було урочисто проголошено Акт  Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Державне свято було встановлене Указом Президента  80 років потому, коли Україна мала вже статус незалежної держави. Так, офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року. У 2011 році Указом Президента України свято було перейменовано у "День Соборності та Свободи України". У 2014 -му Указом Глави держави святу повернуто назву - День Соборності України.
 З нагоди цього визначного державного свята сьогодні на Театральній площі Луцька відбувся пам'ятний захід. У ньому взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, його заступники Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступниця міського голови Ірина Чебелюк, а також секретар Луцькради Юрій Безпятко.
  Учасники заходу віддали шану загиблим сучасним українським Героям хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного фотостенду "Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України".
 Цьогоріч відзначення Дня Соборності України у зв’язку з карантинними обмеженнями відбулось без участі громадськості.