В ГУНП відповіли на запит про відчуження земельних ділянок та адміністративної будівлі "Пролісок"У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області розглянули   запит Ігоря Леха щодо відчуження земельних ділянок та адміністративної будівлі КП "Санаторій матері та дитини "Пролісок".
"Інформуємо, що 06.06.2019 слідчим управлінням ГУНП у Волинській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження №12019030000000487 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.
Встановлено, що згідно статуту КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок» є комунальним підприємством, а його засновником, власником майна та вищим органом управління являється Волинська обласна рада. При цьому, згідно п. 3.6 статуту - підприємство має право, лише за згодою власника майна продавати, передавати безкоштовно, обмінювати, надавати в оренду юридичним особам і громадянам засоби виробництва та інші матеріальні цінності або відчужувати їх іншим способом, в порядку визначеному, законом,
23 вересня 2009 року Управлінням Держкомзему у Ківерцівському районі зареєстровано державний акт серії ЯЯ №031035 на право постійного користування КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок» земельною ділянкою площею 8,2888 га, яка використовувалася підприємством для розміщення об'єктів оздоровчого призначення на території Грем'яченської сільської ради Ківерцівського району.
Поряд з цим, наявна інформація свідчить про те, що в 2015 році службовими особами КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок», без відповідної згоди Волинської обласної ради, відчужено вишевказану земельну ділянку, орієнтовною вартістю 1,3 млн. грн., на користь Грем'яченської сільської ради, чим завдано підприємству матеріальної шкоди в особливо великих розмірах", - йдеться у відповіді за підписом т.в.о. начальника ГУНП у Волинській області Сергія Козака.

Всі запити Ігоря Леха

Всі депутатські запити