УСБУ просить ГУ Держгеокадастру у Волинській області надати інформацію про розгляд звернень ДП «Волиньторф» УСБУ у Волинській області розглянуло  депутатське запитання Василя Столяра, яке було сформульоване на пленарному засіданні двадцять сьомої сесії Волинської обласної ради. Депутат нагадав, що під час представлення голови Волинської облдержадміністрації першим заступником Керівника Офісу Президента України Сергієм Трофімовим   було дано доручення розібратися з незаконними діями у земельних питаннях на території Волинської області та виділенням земель для видобутку торфу ДП «Волиньторф».

"Викладені у депутатському запитанні обставини не містять підстав для вжиття заходів процесуального характеру. Водночас, Управління звернулося до ГУ Держгеокадастру у Волинській області з приводу надання інформації про стан розгляду звернень ДП «Волиньторф».

Повідомляємо, що Управління вживатиме, в межах компетенції, заходи щодо недопущення завдання шкоди життєво важливим інтересам держави", - пишуть в УСБУ.

Всі запити Василя Столяра

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них