"Упевнений, що Волинська обласна рада плідно співпрацюватиме з Луцькою міською радою в інтересах громади обласного центру та усієї Волині", - Григорій Недопад Сьогодні, 27 листопада, у Палаці культури Луцька відбулась перша сесія міської ради VIII скликання. Окрім новообраних депутатів Луцькради, участь в урочистому заході взяли народні депутати України Вячеслав Рубльов та Валерій Стернійчук, голова обласної ради Григорій Недопад, заступник голови облради Григорій Пустовіт, заступник голови ОДА Ігор Чуліпа, керівники силових структур, голови судів, духовенство різних конфесій, ректори вишів, очільники комунальних підприємств міста, начальники профільних відомств Луцької міської ради, а також представники ЗМІ.
 Розпочався захід із напутніх слів депутатам від священнослужителів, а також спільним виконанням духовного гімну нашої держави «Молитва за Україну» за участі артистів Державного академічного Волинського народного хору.
 Відкрила першу сесію Луцькради VIII скликання голова Луцької територіальної виборчої комісії Луцького району Волинської області Марія Парфенюк. Зі сцени вона озвучила результати місцевих виборів та повідомила, що шляхом попередньої реєстрації на першу сесію зареєструвалися 42 депутати. У святковій атмосфері усім їм було вручено посвідчення депутатів та нагрудні значки.
 Опісля Марія Парфенюк оголосила результати волевиявлення мешканців Луцької міської об'єднаної територіальної громади з виборів міського голови, на яких перемогу здобув Ігор Поліщук.
 Переможцю виборів вона вручила посвідчення Луцького міського голови та нагрудний знак. Своєю чергою Ігор Поліщук озвучив слова вдячності за злагоджену та якісну роботу членам виборчої комісії, а також звернувся до колег-депутатів "Ми маємо працювати так, аби кожен голос, відданий за нас, був гарною інвестицією в розвиток нашого міста як процвітаючої та успішної громади", - наголосив він.
 По тому, Ігор Поліщук урочисто склав присягу посадової особи органу місцевого самоврядування. Він також нагородив почесною грамотою міського голови - секретаря Луцької міської ради VII cкликання, а нині заступника голови обласної ради Григорія Пустовіта та подякував йому за співпрацю.
 Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад привітав нового очільника  Луцька із офіційним призначенням на посаду від себе особисто та від усіх депутатів обласної ради.
"Місто отримало керманича, який працюватиме на благо Луцька і лучан, продовжуючи шлях прогресивних змін, щоб наше місто сягало рівня розвитку провідних міст України і світу. Співпрацюючи з Ігорем Поліщуком упродовж кількох років, упевнений, що Волинська обласна рада плідно співпрацюватиме з Луцькою міською радою в інтересах громади обласного центру та усієї Волині", - наголосив він.