Учасникам Школи бізнесу Луцького НТУ – 2018 урочисто вручили сертифікати та грамоти (відео)Відео

Юних бізнесменів та підприємців, учасників зимової Школи бізнесу Луцького НТУ – 2018 сьогодні, 26 лютого, урочисто відзначили сертифікатами та грамотами. Захід відбувся у стінах Волинської обласної ради за участю ректора Луцького національного технічного університету, депутата обласної ради Петра Савчука, деканів факультетів вишу та викладацького складу.

Варто зазначити, що зимова Школа бізнесу Луцького НТУ – 2018 тривала протягом трьох днів. До участі в проекті долучилося 97 старшокласників із 41 школи Волині та Рівненщини. Усі вони мали нагоду відчути себе студентами, проживаючи у гуртожитку вишу, відвідуючи тренінги із маркетингу, менеджменту, лідерства, міжнародної безпеки тощо, знайомлячись із викладачами університету. Стати частинкою університетського життя школярам допомогла й студентська рада, яка влаштувала інтелектуальні ігри та інтеграційні вечірки. Крім того, за вподобаннями та галузевими пріоритетами гостей Луцького НТУ розділили на чотири групи: «Сучасники Ілона Маска», «Нащадки Сороса», «Прихильники Джобса» та «Послідовники Сміта». Відтак, для кожної групи школярів викладачі університету підготували тематичні лекції. Приємним сюрпризом для учнів стали відвідини одних із найкращих підприємств Волині, зокрема ПАТ «Теремно Хліб», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», компанії «Тигрес» та ПрАТ «Едельвіка».

Із успішним завершенням дійства привітав школярів ректор Луцького національного технічного університету, депутат  облради  Петро Савчук: «Мені надзвичайно приємно було брати участь у відкритті нашого проекту, який вже увійшов в традицію і більше того, стає дедалі кращим. Вдвічі приємно, що сьогодні ми завершуємо школу бізнесу в стінах сесійної зали обласної ради. Ви майбутнє нашої України, тому я впевнений, що зробите значний вклад у розвиток нашої області і країни. Безумовно, три дні, які ви тут провели, були не просто корисними, а й стануть вагомим внеском для вашого професійного зростання. Ми презентували більше практичний, а не теоретичний продукт, тож я впевнений, що ті вміння і навички, які ви отримали, допоможуть на етапі вступу до університету. Маю надію, що ми надалі будемо бачитися в стінах Луцького національного технічного університету. Дякую вам за активність в заходах, за пропозиції. Ви проявили себе з професійного боку. Зичу вам подальших успіхів і нехай вибір, який ви здійсните в найближчій перспективі, буде вдалим. Тож, вітаю вас!».

Долучився до привітальних слів заступник декана факультету бізнесу Луцького НТУ Юрій Фесіна: «Ми раді вітати вас на завершальному дні зимової Школи бізнесу Луцького національного технічного університету. Радіємо, що ці три дні ви були разом з нами, віддали свій вільний час, провели його цікаво і з користю. Я хотів би підкреслити, що сьогодні в нас історичне засідання, адже ми провели уже третю школу бізнесу і можна вважати, що вона стала традиційною і відбулася як така, що допомагає молодим людям інтегруватися. Зимова школа бізнесу – це соціальний проект, який ми реалізуємо в університеті. Він направлений на те, щоб зблизити молодих людей, аби вони увійшли в курс справи, як проходить навчання в університеті, щоб могли отримати навики майбутнього лідера, навики командної роботи. Те, що  ви сьогодні зібралися в залі обласної ради є фіналом і індикатором того, що ви - майбутня генерація та еліта й через декілька років повинні тут сидіти, аби вирішувати справи своєї громади, свого регіону. Я думаю, що школа бізнесу вас цьому, в певній мірі, навчила. Символічним моментом проекту є і те, що він географічно розширився і сьогодні ми маємо учасників з понад 40 населених пунктів, ми охопили два регіони – Волинську та Рівненську області, що також є досягненням цієї зимової школи бізнесу. Крім того, ті хто приїздили на попередні школи бізнесу, цьогоріч стали модераторами для тих слухачів, які приїхали вперше. Тому ми можемо з впевненістю сказати, що такий проект має право на життя і заслуговує на те, щоб бути підтриманим на рівні всіх гілок влади».

Своєю чергою, побажала успіхів школярам в майбутньому виборі університету завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ, депутат Волинської обласної ради Ірина Вахович. Вона ж висловила сподівання, що випускники школи бізнесу зможуть в перспективі себе зреалізувати в органах управління.

«Мені здається, що ці три дні були для вас дуже оригінальними і насиченими. Сподіваюся, що ті враження, які ви отримали, допоможуть вам з тисячі дверей, які цього року для вас відкриваються, обрати правильні – Луцький НТУ. Я маю велику надію, що кожен з вас отримав не тільки знання, відповіді на запитання, що таке вищий навчальний заклад і які особливості навчання в ньому, а й отримав частинку уваги від наших викладачів, персоналу та ректора. Насправді, ви наше майбутнє і хочу вам побажати, щоб ви обовязково вірили в себе. Ми розпочинали проект в стінах нашого університету, закінчуємо - в стінах Волинської обласної ради, а це найвищий орган управління в області. Серед вас є представники не тільки Волині, але й Рівненщини, а я сама з цього регіону, але сьогодні є депутатом Волинської обласної ради, тому розумійте, що перед вами стоїть велика перспектива. Я вас вітаю з тим, що ви завершили школу бізнесу, бажаю успіхів вам на ЗНО, щоби ви змогли потрапити до нас на державні місця, а це основне цього року для вас та ваших батьків».

Насамкінець, усі 97 учасників Школи бізнесу Луцького НТУ – 2018 отримали почесні сертифікати, а керівники їхніх навчальних закладів – грамоти від ректора   Петра Савчука.

Автор – Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ