У Верховній Раді відповіли на звернення волинських депутатів щодо законопроекту про цивільну зброюУ Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України розглянули  звернення Волинської обласної ради щодо прийняття проекту Закону України «Про цивільну зброю і боєприпаси» .
"Повідомляємо, що в Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності попередньо опрацьовуються перед розглядом в першому читанні проекти законів України «Про вогнепальну зброю цивільного призначення», реєстр. № 1135 від 01.12.2014 р., поданий народним депутатом України Капліним С.М. та «Про цивільну зброю і боєприпаси», реєстр. № 1135-1 від 10.12.2014 р., поданий народними депутатами України Іллєнком А.І., Амельченком В.В., Артеменком А.В. та іншими.
Згідно з Постановою Верховної Ради України 21.02.2017 № 1852-VIII, за поданням Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, вказані вище законопроекти були включені до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.
Зазначені законопроекти заплановано розглянути Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності в першому читанні протягом шостої сесії, з наступним внесенням їх на розгляд Верховної Ради для прийняття парламентом України одного з рішень, передбачених ст. 114 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України»,
-- написав у відповідь голова Комітету Андрій Кожемякін.