У Стобихівці хочуть будувати нову школуДо   депутата Волинської обласної ради Валерія Дунайчука  звернулись батьки учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Стобихівка з питанням про виділення коштів на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Стобихівка, Камінь-Каширського району Волинської області.

З цього приврду він озвучив запит на 18 сесії обласної ради."У жовтні 2017 року була виготовлена проектно-кошторисна документація. Кошторисна вартість будівництва становить 83 млн. 610 тис. 427 грн.
Вартість об’єкта є непід’ємною для місцевих бюджетів, тому з ініціативи батьківського комітету тутешньої школи на території Стобихівської сільської ради у 2018 році юридично зареєстрований благодійний фонд «Стобихівський пролісок», на рахунку якого є вже близько 600,0 тис.грн. для початку будівництва навчального закладу. Початок будівництва надасть змогу в майбутньому залучити ресурси державного фонду регіонального розвитку.
Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів з обласного бюджету - 5 млн.грн", -- йдеться у запиті депутата. 

Крім того, вінг зауважує про потребу у виділенні коштів на інші об'єкти Камінь-Каширського району:
-    «Реконструкція адмінбудинку під ДНЗ в с.Добре, вул.Центральна, 8А Камінь- Каширського району» - початок реконструкції - 2012 рік. Кошторисна вартість (в цінах на 10.10.2017 року) -2 млн.815,902грн. Наявний експертний висновок. У разі виділення коштів об’єкт буде зданий в експлуатацію до кінця 2018 року. Орієнтовний залишок (потреба) на 01.01.2018 року - 1 млн. 460,902тис.грн.
-    «Реконструкція дитячого навчального закладу в с.Бузаки, Камінь-Каширського району» - у 2016 році виготовлений робочий проект на реконструкцію дитячого навчального закладу в с.Бузаки. Загальна кошторисна вартість склала 14466,132 тис.грн. Проектна потужність - 80 уч.місць. Залишкова вартість складає 10 млн.598 тис.грн.
-    «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в с.Оленине Камінь- Каширського району». Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів розпочате у 2013 році. Кошторисна вартість (в цінах 2013 року) склала 18 млн.45,843 тис.грн. З початку будівництва виконано робіт на суму 669 тис.грн. (фундаментні роботи).
"Прошу вас, шановні Володимире Петровичу та Ігоре Петровичу, при розподілі вільних залишків обласного бюджету передбачити на будівництво та реконструкцію цих об'єктів по       1 млн.грн. на кожен об’єкт", - пише депутат в запиті до голови облради та голови ОДА.

 

Результати голосування за запит

Усі запити Валерія Дунайчука

Всі запити та запитання