У редакції газети «Волинь-нова» експонуються картини юних художниць«Українська весна» - художня виставка із такою назвою відсьогодні експонується у редакції газети «Волинь-нова». Свої твори представляють три сестри: Ксенія та Іванна Дацюк, а також Олена Звягінцева із села Затурці Локачинського району. Усі вони вихованки Інституту мистецтв СЄНУ ім. Лесі Українки.

          Із відкриттям експозиції юних мисткинь вітали привітали заступник голови обласної ради Ігор Гузь, заступник начальника управління культури ОДА Валерій Дмитрук, редактор «Волині-нової» Олександр Згоранець та колектив видання, а також наставники художниць.

«Мистецтво покликане згладжувати тривожні думки, які є сьогодні у кожного з нас у кожного відвідувача редакції газети «Волинь-нова». Це плюс, що є молоді люди, які творять, завдяки мистецтву ми переборемо усі труднощі, і я переконаний, що буде новий поштовх до нашої перспективи», - сказав у своєму виступі заступник голови облради Ігор Гузь.      

         Художниці працюють в жанрі іконопису, натюрмортів, пейзажів та портретів. У їхніх полотнах відчувається енергетика, образи здаються живими й динамічними. Нинішня експозиція цікава оригінальними портретами Тараса Шевченка. До слова, у подарунок від представників влади мисткині отримали календарі із зображенням великого Кобзаря.