У Міжнародний день захисту дітей Ірина Вахович привітала зі святом особливу малечуСьогодні, 1 червня голова обласної ради Ірина Вахович із робочим візитом і солодкими подарунками відвідала вихованців комунального підприємства «Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки» Волинської обласної ради. Це єдиний в нашому регіоні спеціалізований заклад охорони здоров’я на 60 місць для медико- соціального захисту дітей –сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, малечі з вадами фізичного та розумового розвитку від народження до 4-х років життя.
Директор підприємства Володимир Алейніков, розповів, що за останні роки збільшується кількість тутешніх вихованців. Так, станом на сьогодні тут перебуває 38 малюків, з них- 8 дітей до одного року, 4 дитини-інваліда, 17 дітей - позбавлені батьківського піклування, 21 дитина здана тимчасово. Він також ознайомив Ірину Вахович із роботою Центру ранньої реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи з порушенням психіки, з новими, відремонтованими за кошти благодійників, навчальними та ігровими кімнатами, а також наголосив, що в  закладі наявне усе необхідне обладнання для розвитку малечі.

Володимир Алейніков зауважив, що до складу меню для малечі щоденно входить м’ясо, молочні продукти, хлібобулочні вироби, крупи, овочі, фрукти, ягоди та соки. Разом із тим, він звернувся до Ірини Вахович із проханням переглянути видатки на харчування вихованців закладу і при можливості їх збільшити, аби у майбутньому дещо розширити асортимент продукції.
Ірина Вахович відзначила, з якою любов’ю і турботою тут ставляться до дітей. Вона подякувала колективу за  щоденну невтомну працю та запевнила, що головний представницький орган краю завжди готовий йти на зустріч і допомагати у вирішенні проблем установи. Окрім того, вона пообіцяла, що після завершення карантину навідається сюди ще раз спільно із іншими депутатами обласної ради.