У Міноборони України відреагували на звернення депутатів Волиньради щодо збільшення обсягів фінансування військових частин ЗСУ, які дислокуються на території ВолиніУ Міністерстві оборони України розглянуто звернення депутатів Волинської обласної ради щодо збільшення обсягів фінансування військових частин Збройних Сил України, які дислокуються на території Волинської області для забезпечення умов перебування, забезпечення, оснащення та належного їх функціонування.
"Постійне недофінансування до 2014 року першочергових потреб оборони призвело до накопичення в Збройних Силах України ряду проблем, вирішення яких потребує значних фінансових витрат та визначення пріоритетності їх забезпечення в межах затверджених видатків.
З цією метою було розроблено та Указом Президента України від 22 березня 2017 року № 73/2017 затверджено Державну програму розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, у якій сплановано заходи щодо набуття Збройними Силами України спроможностей для гарантованої відсічі збройної агресії та оборони держави, у тому числі військовими частинами, дислокованими на території Волинської області.
Крім того, Міністерство оборони України звернулося до Міністерства фінансів України щодо додаткового виділення у 2017 році 11,2 млрд. грн. для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України. Після збільшення видатків для Міністерства оборони України буде прийнято рішення щодо їх спрямування на пріоритетні напрями діяльності.
Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність за проявлену турботу щодо покращення матеріально-технічного забезпечення та комплектування військових частин Збройних Сил України, а також за небайдуже ставлення до питань обороноздатності країни.
Спільними зусиллями буде забезпечено обороноздатність України та досягнуто жаданих перемог у розпочатих справах",
-- пише у відповідь Державний секретар
Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр ДУБЛЯН.