У листопаді Українська асоціація районних та обласних рад проведе 8 фахових майстерень.У листопаді Українська асоціація районних та обласних рад проведе вісім фаховий майстерень. Заходи відбудуться у Луцьку, Нікольському (Донеччина), Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Одесі та Херсоні.

Навчання розраховані для представників районних та обласних рад, які самі визначили тематичне наповнення. Формат передбачає роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються українськими топ-експертами.

Фахові майстерні є безкоштовними та відбуватимуться в приміщеннях обласних рад відповідного регіону. Для самоврядців Донеччини навчання організовуються у смт Нікольському.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Нагадаємо, що у жовтні фахові майстерні відбулися для представників районних та обласних рад Вінниччини, Дніпропетровщини, Закарпаття, Кіровоградщини, Миколаївщини, Сумщини, Хмельниччини, Черкащини а Чернівеччини.

Детальна інформація про дати та тематику у інфографіці нижче.