У головній бібліотеці області відкрили книжкову виставку «Моя професія бухгалтер»ВИКОРИСТАНО МАТЕРІАЛ З ОФІЦІЙНОГО САЙТУ ДОУНБ ім. ОЛЕНИ ПЧІЛКИ

16 липня щорічно в Україні відзначають День бухгалтера, встановлений відповідним Указом Президента України від 18 червня 2004 року. З нагоди свята відділ виробничої літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки запрошує переглянути     книжкову виставку "Моя професія бухгалтер". У фондах бібліотеки зібрано багатовікову історію бухгалтерського обліку, є інформація про тих людей, які були засновниками цієї справи. Батьком бухгалтерського обліку вважається італійський математик Лука Пачолі, у 1494 виходить у світ перша друкована книга "Сума арифметики і геометрії, вчення про пропорції, відносини", один з розділів якої – "Трактат про рахунки і записи" був практичним посібником з вивчення бухгалтерії. В його працях були порушені основні принципи бухгалтерії як науки, а девіз звучить так : "Наука, довіра, незалежність". 

"Бухгалтери – люди творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання!", - бажають бібліотекарі з нагоди свята бухгалтерам.