У фойє обласної ради виставка ікон художниці Тетяни ЖовнірПеред початком чергової 28-ї  чергової сесії Волинської  обласної ради у фойє  приміщення головної адміністративної будівлі краю було експоновано близько двох десятків творів талановитої української художниці, майстрині професійного іконопису із міста Дніпро Тетяни Жовнір.

Мисткиня займається іконописом із 1991 року, експонує свої роботи у не лише в Україні, а й в інших країнах Європи та світу. На разі вона підримала створення нового соціального проекту "Міжнародний центр реабілітації дітей загиблих офіцерів", що  ініціює керівництво Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР».

"В моїй родині малювали всі і бабусі і дідусі, мама й тато і я не є виключенням. Я завжди мріяла займатись благодійництвом. Коли дізналась про ініціативу створення центру для дітей загиблих офіцерів, одразу вирішила, що маю долучитись до цього процесу. У подарунок та у підтримку цього проекту  я вирішила подарувати ікону під назвою "Пом'якшення злих сердець ", яку ще називають "Семистрільною". Цю ікону я намалювала доволі швидко, як кажуть "на одному подиху" за один тиждень. Це і стало духовним поштовхом для ініціаторів проекту ", - розповіла  Тетяна Жовнір.

 

Президент асоціації Олександр Давиденко Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр"

наголошує, що у період військового конфлікту на східних кордонах України переконувати в необхідності створення такого дитячого соціального центру немає необхідності.
"За різними даними на станом на сьогодні налічується більше 13 тисяч загиблих захисників України, значна частина із них - волиняни. Тому створення першого осередку цього центру ми розглядаємо саме на Волині", - зауважив він.
Олександр Давиденко зауважив, що дуже задоволений підтримкою влади області у цьому питанні. Разом з тим,  очікує на розуміння та сприяння центральної влади.
"Не зважаючи на неквапливість владних інституцій держави, ми, спираючись на наші міжнародні зв’язки, дуже жваво ведемо перемовини з різними фондами, світового рівня, як в США так і в Євросоюзі, з метою використання їх можливостей для реалізації цього  дуже своєчасного для України, соціального проєкту", - наголосив він.

За ініціативи керівництва області та директора регіонального відділення Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр " у Волинській області "ЦЕНТР-ВОЛИНЬ" Віталія Габрука, роботи художниці найближчими днями будуть експоновані в одному із виставкових залів Музею Волинської ікони.