"Цьогоріч немає можливості провести ремонт на автошляху з Каменя до Любешева", - САДДо   депутата Волинської обласної ради Анатолія Філюка  звернулися жителі сіл Грудки, Видерта, Велика Глуша, Погулянка, Бірки, Вязівне Камінь-Каширського та Любешівського районів  щодо вирішення питання ремонту  дороги, яка перебуває на балансі в службі автомобільних доріг Т 0308. про це обранець громади повідомив у своєму депутатському запиті.
"Хочу звернути Вашу увагу, що дорога є важливою транспортною гілкою для жителів сіл Камінь-Каширського та Любешівського районів. Транспортні послуги тут щоденно надають перевізники п’яти приміських та двох міжміських маршрутів. Дорога є важливою транспортною артерією для мешканців населених пунктів, які їдуть в лікувальні заклади, на навчання, для вирішення інших соціально-важливих питань.
Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас  вирішити питання фінансування ремонтних робіт та їх проведення в 2019-2020р.р.частини ділянки дороги Т 0308 Камінь-Каширський-Грудки- Видерта-Велика Г луша-Погулянка-Бірки-Вязівне-Любешів", - пише Анатолій Філюк в запиті до  т.в.о.голови Волинської обласної державної адміністрації  та начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області.

В обласну раду вже надійшла відповідь від начальника САД у Волинській області Анатолія Посполітака.

"Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення на 2019 рік за рахунок коштів державного бюджету затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 р. №130-р. Вказана автодорога не увійшла до переліку і капітальних видатків на її ремонт у поточному році не передбачено. Тому техніко- експлуатаційні характеристики цієї дороги, як і переважної більшості всіх інших доріг державного значення області, підтримуються лише за рахунок коштів, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання.
Цьогоріч немає можливості провести будь-які ремонтні роботи на зазначеному відрізку автошляху Т-03-08, оскільки незначний залишок асигнувань вищевказаних видатків, що є на сьогоднішній день, буде спрямовано на експлуатаційне утримання доріг в осінньо-зимовий період (ліквідацію зимової слизькості, розчищення снігу тощо).
Проектом плану на 2020 рік передбачено проведення поточного дрібного ремонту автодороги Т-03-08 окремими ділянками згідно з актами дефектів, складеними інженерами технагляду служби та в межах виділеного фінансування.
Разом з тим, враховуючи недостатній обсяг фінансування дорожньої галузі з держбюджету, повідомляємо, що згідно з чинним законодавством України капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, може здійснюватися за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів як співфінансування на договірних засадах. У разі зацікавленості відповідних органів місцевого самоврядування у вказаному співфінансуванні Служба автомобільних доріг у Волинській області вишукуватиме можливість для підтримання такої ініціативи," - цитуємо начальника  САД.

Результати голосування

Всі запити Анатолія Філюка

Всі депутатські запити та реагування на них