"Це - наша молитва за хлопцями", - Євген Хотимчук про видання, присвячене загиблим волинянамКнига "Волинський небесний батальйон"  вже вийшла з друку. Видання об'єднало 167 історій життів волинських хлопців, які не повернулися з нинішньої війни  з 2014 до 2019 років.

Ці розповіді підготував колектив редакції популярного друкованого видання "Вісник" упродовж трьох років. 30% матеріалу написали самі батьки загиблих воїнів. Символічно, що книга побачила світ напередодні Дня незалежності України, яку ціною своїх житттів боронили хлопці.

"Над нею ми працювали з особливим трепетом і щемом душі. Ця книжка - наша молитва за волинських хлопців", - каже головний редактор газети Євген Хотимчук. Сьогодні він презентував видання голові обласної ради Ірині Вахович. 

"Направду,  читати ці історії буде дуже важко, але це - наша данина пам'яті людям, які пожертвували собою заради нас.  167 обірваних доль людей, які не більше ніколи не повернуться до своїх родин. Це - велика трагедія нашого народу. Рана, яка нам довго ще болітиме. Вічна   пам'ять і слава нашим Героям... Сумуємо разом з родичами і  друзями хлопців. Вся Україна сумує. Щиро дякую колективу газети за їхню титанічну працю над цією книгою", - зауважила Ірина Вахович.

Всього видано 1000 примірників цієї книжки. До святої справи долучилася вся волинська громада, оскільки з обласного бюджету було виділено 60 тис. грн.