Створено Тимчасову контрольну комісію обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’яДепутати проголосували за проект рішення Про створення Тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я.

 

Йдеться про реалізацію державних та регіональних програм, а також інфраструктуру медичної галузі. Поряд з цим, у ЗМІ з’явилися публікації щодо окремих проблем з реалізації проекту Світового банку.
Нагадаємо, Волинь мала б отримати 30 мільйонів доларів на заходи профілактики та боротьби з серцево-судинними захворюваннями. Рахункова палата України, відповідно до плану роботи, у 2018 році провела аудит виконання проекту Світового банку. Згідно із висновками Рахункової палити, ідентифіковано високий ступінь ризику невиконання субпроекту у Волинській області, а також вказано на низку недоліків в ході його реалізації.

Не створювати комісію пропонував депутат Святослав Кравчук. Він вважє, що в раді створено достатньо дорадчих органів, які могли би виконати функцію такої перевірки.

Анатолій Вітів нагадав, що проект підтримано на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією. До складу комісії депутатів делегувала кожна фракція. В комісії працюватимуть Людмила Тимощук від УКРОПу, Валерій Дунайчук - від "Солідарності", Ігор Лех - від "Батьківщини", Сергій Сівак - від "Свободи", Костянтин Зінкевич - від "Самопомочі".

Очолюватиме комісію заступник голови облради Роман Карпюк.

Свою підтримку проекту рішення вислови депутат Володимир Бондар. Сергій Слабенко пропонував, щоб спочаткку управління охорони прозвітувало про свою діяльність, а потім голосувати за створення тимчасової комісії. Цю пропозицію депутати не підтримали.

Голова обласної ради Ігор Палиця закликав підтримати проект рішення та зауважив, що контроль за використанням коштів Світового банку дуже важливий.