Сьогодні засідала майнова комісіяДепутати розглянули низку сесійних проектів рішень.

Зокрема, комісія рекомендувала сесії підтримати проект Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області приміщень водолікувального і термального корпусів та матеріальних активів створених за результатами реалізації проекту PBU/0484/11 «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму на польсько-українському прикордонні».  

Нагадаємо, на Волині успішно реалізовано спільний українського-польський інфраструктурний проект, в рамках якого  споруджено сучасний водолікувальний комплекс. З обласного бюджету нае ці потреби виділили понад 4 млн грн. Наразі водолікувальний комплекс належить до комунальної власності Грем’яченської сільської ради. Майнова, комісія рекомендувала сесії підтримати проект рішення, згідно з яким надається згода на прийняття об'єкта в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області    на баланс комунального підприємства «Санаторій матері і дитини  «Пролісок». Паралельно очікується й відвідне рішення від Грем'ячинської сільської ради.

Комісія також рекомендувала сесії підтримати проекти рішень:

--Про списання основних засобів;

--Про надання в оренду фізичній особі підприємцю Савчук Н.О. земельної ділянки у м. Луцьку на вул. В’ячеслава Чорновола, 3;
--Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки за адресою: м. Ковель, вул. Володимирська, 137.

Комісія підтримала клопотання директора КП «Волинський обласний екскурсійно - методичний центр» Юрія Лобача про виділення 200 тис. грн з обласного бюджету на ремонт приміщення. Йдеться про будівлю в Луцьку за адресою вул. Лесі Українки, 9. Зі слів пана Лобача наразі є потреба в заміні дахового покриття, ремонті фасаду будівлі, оновленні системи організованого відведення атмосферних опадів.

Депутат Олег Кух  зауважив, що підтримує клопотання про виділення коштів з умовою, що на засіданні бюджетної комісії буде представлено точний кошторис робіт для того, щоб зрозуміти на що виділяються кошти.

 Депутати планували розглянути питання про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та делегувати до до роботи голову майнової комісії Миколу  Булігу.

Пропозицію вніс депутат Вячеслав Рубльов.

Втім, питання довелося відкласти, бо для прийняття рішення забракло голосів, позаяк сам Микола Буліга не міг голосувати за себе.