Сьогодні відбулося засідання майнової комісії (Відео)Депутати розглянули низку сесійних проектів рішень.

Зокрема, йдеться про проект рішення Про списання основних засобів. Комісія підтримала проект, розроблений профільним відділом обласної ради, з поправками. А саме, з ініціативи депутатів Святослава Кравчука та Сергія Слабенка,   автомобіль марки Фольксваген, 1992 року випуску,  який пропонувалося списати з балансу Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання,  буде продаватися з аукціону, за умови, якщо облрада прийме рішення про відчуження цього транспортного засобу. Відео.

Депутати відправили на доопрацювання проект Про перейменування комунального закладу «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради. Відео.

В проекті пропонується перейменувати комунальний заклад «Волинський обласний  перинатальний центр»  Волинської обласної ради  у  комунальний заклад «Волинський перинатальний центр імені Бориса Клімчука». Зі слів заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослави Якимчук пропозицію присвоїти обласному перинатальному центру ім'я Бориса Клімчука вніс голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Депутат Сергій Слабенко застерігає колег, що перед прийняттям такого рішення потрібно провести ряд процедур, в тому числі, громадське обговорення та погодження з родиною покійного Бориса Петровича. Депутати дослухалися до цих аргуменнтів та відправили проект на доопрацювання.

Підтримано проект рішення Про передачу майна. Відео. Пропонується передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області з балансу Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» у комунальну власність Любитівської сільської ради  майновий комплекс, а саме: нежитлове приміщення (площею 158 кв. м), підсобне цегляне приміщення (площею  42,0 кв. м) та земельну ділянку, площею 0,10 га. За пропозицією Святослава Кравчука, від  Любитівської сільської ради проситимуть інформацію про використання приміщення.

Депутати рекомендували сесії підтримати проекти рішень Про організацію і проведення переговорів щодо укладання договору оренди та процедури передачі приміщення торгово- виробничого підприємства «Планета» у постійне користування комунальному підприємству «Освіта» (відео) та Про надання згоди на прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст автомобілів швидкої допомоги.

Постійна комісія також розглянула два кадрові питання.

Зокрема, йдеться про керівництво комунальним підприємством "ІАЦ "Волиньенергософт". Директор підприємства Василь Дутко написав заяву на звільнення за власним бажанням. Відділ майна виконавчого апарату обласної ради пропонував призначити тимчасово виконуючим обов'язки депутата Олександра Курилюка, який працює на цьому ж підприємстві. Таку пропозицію підтримали лише двоє членів комісії - Микола Буліга та Віктор Радчук.

Комісія підтримала прозицію відділу та рекомендувала голові олбради призначити тимчасово виконуючим обов'язки голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Смолярчука.