Ситуацію довкола виділення земельних ділянок у Маневицькому районі розглянуть дві комісіїДепутати обласної ради відреагували на сюжети про зловживання у сфері земельного законодавства, які транслювалися  у програмі «Новини на часі» ТРК «Аверс» (доступні за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=LbX8pvYvHxk, https://www.youtube.com/watch?v=exw6LLlzcKI).

23 січня 2018 року об 11.00 в овальному залі приміщення обласної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань екології, раціонального використання природних та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією. Слухатиметься питання «Про ситуацію довкола виділення земельних ділянок у Маневицькому районі».
Працівники виконавчого апарату обласної ради спрямували запрошення до участі в засіданні  керівникам територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та прокуратури області.

Запрошуємо на засідання журналістів волинських ЗМІ та власкорів всеукраїнських медіа-ресурсів.