Сесійні проекти рішень - у полі зору постійної комісії обласної ради, що опікується питаннями освіти, культури спорту та туризмуЧлени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму без особливих дискусій схвалили ряд проєктів рішень та рекомендували підтримати їх на сесії, яка відбудеться 17 грудня. Це зокрема:

- Про перейменування Обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів;
- Про перейменування Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

-Про Регіональну програму «Дітям Волині – безпечне харчування» на 2019-2022 роки;

- Про проект плану роботи ради на 1 півріччя 2020 року;

- Про зміни до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки;

- Про зміни до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з олімпійських видів спорту;

Проєкт рішення "Про зміни до програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (щодо «Наукового центру історичних студій Волині»)", сесії рекомендовано підтримати в редакції комісії. Зокрема, депутати пропонують вирішити питання щодо встановлення меморіальної дошки на честь волинських педагогів-шістдесятників Дмитра та Віри Іващенків, яка уже виготовлена.

Не підтримано комісією проєкту сесійного рішення "Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини".

Депутати Михайло Скопюк та Валерій Дунайчук пропонували залишити у програмі передбачені 675 тис. грн на фінансування заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України "Колос". Між тим, питання необхідності виділення  555 тис. грн музею-скансену, що у селі Рокині Луцького району, депутати поставили під сумнів. Заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та депутат Валерій Дунайчук рекомендували додатково вивчити питання функціонування цього музею. Профільному управлінню ОДА комісією рекомендовано дати свої пропозиції стосовно цього питання.