Сергій Ніщик виявив бажання змінити постійну комісію Зараз цей депутат працює у постійній комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією і є її секретарем.

Втім, Сергій Ніщик має намір перейти до постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, про що повідомив у заяві на ім'я голови обласної ради.

Питання сьогодні розглянула профільна комісія і підтримала намір свого колеги. Обласній раді рекомендовано внести відповідні зміни до рішення обласної ради від 25 листопада 2020 року № 1/11 «Про утворення та затвердження складу постійних комісій обласної ради».

Голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією Анатолій Вітів побажав Сергієві Ніщику успішної роботи в іншому дорадчому органі, але повідомив, що упродовж міжсесійного періоду депутат ще працюватиме  в тій комісії, до якої наразі належить.