Сергій Котюк звітує про депутатську діяльністьЗвіт

депутата Волинської обласної ради

Котюка Сергія Сергійовича  

Обраний депутатом Волинської обласної ради VIІ скликання, виборчий округ № 36 від Волинської територіальної організації  Радикальної партії  Олега Ляшка. Член фракції Радикальної партії в обласній раді та постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

 

Моя діяльність, як депутата Волинської обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Так, на засіданнях комісій та сесіях обласної ради виступав з приводу обговорення доленосно  важливих питань, які є важливими для жителів нашого краю, вносив пропозиції до рішень, як наслідок було прийнято низку обласних програм, спрямованих на підвищення соціально-економічного розвитку, зміцненню законності в галузі природокористування та підвищення рівня екологічної безпеки регіону.

 

Постійно здійснюю зустрічі з виборцями та здійснюю виїзні прийоми громадян. Щоб виборці мали змогу звернутись з актуальними питаннями та проблемами, які їх непокоять, відкрито громадську приймальню (м.Рожище, вул. Гагаріна, 47).

 

Так, з початку діяльності надійшло 24 письмових звернень від мешканців міста та колективів, 43 звернення в усній формі. Крім того, за проханням виборців Горохівського району, було здійснено виїзд та вирішення проблеми громади села Ржищів, Бужанської сільської ради, Горохівського району, яка склалась з місцевими жителями та ПАТ «Волиньобленерго». Приймаю участь з представниками влади, громадськими організаціями, учасниками АТО в обговореннях з питань пов’язаних матеріального забезпечення військовослужбовців та демобілізованих та їх подальшого вирішення.

 

 Більшість звернень громадян стосуються надання  матеріальної допомоги на лікування, земельних питань, частина  звернення  щодо порушень  конституційних прав та свобод, допомога  у працевлаштуванні та пошуках роботи за спеціальністю. Всі усні та письмові звернення були розглянуті та  по мірі можливості їх виконано.

 

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, мною протягом 2016 року з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та надано матеріальними цінностями  для покращення рівня життя громадян.

 

Налагоджено тісний зв’язок з головами та депутатами сільських рад. Регулярно проводжу спілкування з виборцями району, вивчаю їх проблеми, по мірі можливості допомагаю. Беру активну участь у засіданнях Носачевичівської сільської ради, Рожищенського району.

 

Постійно здійснюю публікації в обласних та районних газетах в інтернет виданнях та на власних сторінках у соцмережах щодо висвітлення моєї депутатської діяльності.

 

Як член постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, беру участь у реалізації різних заходів та участь у проведенні пленарних засідань ради та інших заходах облради.

 

 

Мешканці Рожищенського району знають, що я завжди готовий допомогти і підтримати кожного, надати матеріальну допомогу.

 

 

         Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців свого округу.

 

    

 Депутат Волинської обласної ради                                        С. Котюк  

 

Всі звіти депутатів обласної ради