Ревізійна комісія проведе відкрите виїзне засідання у "Проліску"19 жовтня ревізійна комісія обласної ради, яка утворена рішенням сесії для перевірки КП "Санаторій матері і дитини "Пролісок",  має намір провести в оздоровниці відкрите засідання.  Депутати запрошують до участі в роботі членів постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також представників усіх ЗМІ Волині, які мають бажанння висвітлювати цю подію.

Початок засідання о 10.00 на території санаторію "Пролісок"  (с. Грем'яче, Ківерцівський р-н).

 

Нагадуємо, на останній сесії обласної ради більшість депутатського корпусу не проголосувала за продовження терміну дії контакту з директором санаторію Валентиною Касардою. Крім того, на цій же сесії було ухвалено рішення Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». У Статуті цього комунального підприємства передбачено, що така комісія має право на перевірку санаторію і повинна працювати у складі трьох чоловік. Очолив комісію депутат обласної ради Ігор Лех. В коментарі для прес-служби обласної ради він повідомив, що комісія вже тричі виїздила до оздоровниці разом з фаховим юристом та аудитором.    Однак, попрацювати з документами членам комісії так і не вдалося.

На   засіданні майнової комісії  голові обласної ради рекомендовано звільнити Валентину Касарду з посади т.в.о директора оздоровниці, а обов'язки керівника покласти на нинішнього заступника директора з медичної частини Леоніда Оксенюка.