"Ремонт дороги Р-14 Луцьк - Ківерці - Маневичі - Дольськ в період з 2018 по 2022 роки не планується", - відповідь ОДА на запитНагадуємо, депутат Микола Бущук звертає увагу на проблему з цією дорогою. У своєму депутатському запиті він пропонує передбачити державне фінансування на ремонт цієї траси.

"У зв’язку з катастрофічним погіршенням стану дороги державного значення загального користування Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ, протяжністю 154,4 км та з метою підвищення на ній рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень прошу включити вищезгадану дорогу до "Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки", - йдеться у запиті.

На депутатський запит  відреагували у Волинській ОДА. "За інформацією служби автомобільних доріг у Волинській області Державною цільовою економічною програмою розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 - 2022 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 року №382, реконструкцію, капітальний чи поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-14 Луцьк - Ківерці - Маневичі - Дольськ з 2018 по 2022 роки не передбачено", - пишуть в ОДА.

Всі запити Миколи Бущука

Всі депутатські запити