Рекомендовано внести зміни показників обласного бюджету в частині охорони здоров'яПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики на сьогоднішньому засіданні погодила проєкт розпорядження голови ОДА "Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік".

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації  повідомило про  потребу  в перерозподілі бюджетних призначень, затверджених  цьому головному розпоряднику коштів обласного бюджету на 2020 рік.
Перерозподіляються кошти, що були вивільнені внаслідок виділення для області з державного бюджету субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 250 в сумі 739,264 тис. грн (по КП «Волинське обласне патологоанатомічне бюро» – 3 408,144 тис. гривень).
Зазначений фінансовий ресурс спрямовується закладам охорони здоров’я, а саме: КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м.Луцьк» для оплати за послуги архіву в сумі 17,0 тис. грн, КП «Волинська обласна клінічна лікарня» для заміни аварійної ділянки водопроводу в сумі 196,964 тис. грн, КП „Волинська обласна база спеціального медичного постачання” на поточний ремонт електропроводки складу смт.Торчин Луцького району в сумі 25,3 тис. грн. та КП «Волинський обласний госпіталь ветеранів війні» Волинської обласної ради на стоматологічне лікування та зубне протезування ветеранів війни АТО/ООС у сумі 100,0 тис.грн та для завершення капітального ремонту та встановлення нового пасажирського ліфта у сумі 400,0 тис. гривень.
 
 Крім того, у зв'язку з реорганізацією комунального підприємства „Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” шляхом приєднання до КП «Волинський центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради та реорганізацією КП „Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом” шляхом приєднання до КП «Обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради видатки, передбачені для цих   закладів в обсягах 2 млн  5,  тис. грн та 1 млн 147  тис. грн  спрямовуються на збільшення обсягу видатків  для КП «Волинське обласне паталогоанатомічне бюро» Волинської обласної ради.