Рекомендовано внести зміни до показників обласного бюджету (відео)На сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики погоджено внесення змін до показників обласного бюджету. Йдеться про розподіли коштів субвенцій з інших бюджетів, які будуть затверджені розпорядженнями голови ОДА.

Зокрема,  рекомендовано збільшити загальний фонд обласного бюджету на 1 млн 660 тис грн за рахунок субвенції з державного бюджету на проведення місцевих виборів.

Рекомендовано,  збільшити видатки головному розпоряднику коштів, управлінню капітального будівництва ОДА на 24 млн 540 тис. грн за рахунок субвенцій обласному бюджету з  бюджетів міст та районів. 20 млн грн з цих коштів будуть спрямовані на добудову школи-садочка № 27 в м. Луцьку, 3 млн грн -- на добудову садочка в смт Торчин  Луцького району, 1 млн 540 тис -- на будівництво школи в с. Вербка Ковельського району.

 В неохідності  погодження відповідного розпорядження  колег переконував депутат Леонід Стефанович, який очолює підприємство, що будує окремі об'єкти.

Депутат Святослав Кравчук також переконував бюджетну комісію погодити розподіл субвенцій з міст та районів, щоб будівельні компанії могли працювати з бюджетними коштами. "Сьогодні вони змушені брати кредити, а це спонукає до здорожчання їхніх робіт", -- каже депутат.

На 1 млн 420 тис. грн рекомендовано збільшити видатки головному управлінню охорони здоров'я. Ці кошти будуть спрямовані для обласної психіатричної лікарні в смт Олика. Вони надійшли до обласного бюджету з бюджетів областей, мешканці яких лікуються  в нашому спеціалізованому закладі.

Бюджетна комісія не погодилася на розподіл субвенції з районів на ремонти доріг. Депутати вважають, що до цього питання варто повернутися в контексті розподілу вільних залишків обласного бюджету.

Радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов нагадав ОДА про пропозицію обласної ради щодо підготовки проекту програми ремонту та будівництва доріг, виконання якої контролювала би представницька влада області.

 

 Відео