Рекомендовано внести зміни до показників обласного бюджетуСьогодні вперше в історії Волинської обласної ради в режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Участь в засіданні взяли голова облради Ірина Вахович, перший заступник голови Юрій Поліщук, голова постійної комісії Михайло Імберовський, депутати Олександр Бик,  Володимир Бондар, Анатолій Грицюк, Людмила Кирда, Андрій Турак та Володимир Яренчук.

Депутати розглянули кілька проєктів розпоряджень голови ОДА щодо внесення змін до показників обласного бюджету.

Зокрема, підтримано проєкт розпорядження Про внесення змін до показників
обласного бюджету на 2020 рік. Рекомендовано збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на загальну суму 2 млн 252, 5 тис. грн, у тому числі за рахунок інших субвенцій з Нововолинського (1 020 490 гривень) та Любомльського ( 55 674 гривень) міських бюджетів, Цуманського селищного бюджету ( 280 000 гривень), Гіркополонківського ( 109 811 гривень), Забродівського (212 800 гривень), Жидичинського (12 046 гривень) та Княгининівського (561 677 гривень) сільських бюджетів на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичноїдопомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області». Голова бюджетної комісії Михайло Імберовський запитував на що будуть спрямовуватися ці кошти. Начальник управління охорони здоров'я ОДА Ігор Ващенюк повідомив, що наразі ведутьсяя перемовини зі Світовим банком про те, щоб ці кошти можна було спрямувати на закупівлю медичного обладнання.

Погоджено також проєкт розпорядження Про внесення змін до показників
обласного бюджету на 2020 рік. Йдеться про співфінансування з місцевих бюджетів об'єктів сільської медицини, що ремонтуються чи будуються за кошти Світового банку.  Рекомендовано збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на загальну суму 1 368 200 гривень, у тому числі за рахунок інших субвенцій :
з Шацького районного бюджету на співфінансування будівництва амбулаторії с. Піща на суму 70 000 гривень;
з Любешівського районного бюджету на співфінансування капітального ремонту кабінетів Великоглушанської АЗПСМ на суму 149 000 гривень;
з бюджету Люблинецької селищної ради на співфінансування проєкту «Нове будівництво Люблинецької амбулаторії ЗПСМ" по вул. П.Мирного,1 в смт. Люблинець» на суму 44 000 гривень;
з бюджету Зимнівської сільської ради на співфінансування по новому будівництву Зимнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Миру с.Зимне Володимир-Волинського району на суму 434 000 гривень;
з бюджету Павлівської сільської ради на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності в с. Павлівка Іваничівського району на суму 300 000 гривень;
з бюджету Дубівської сільської ради на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Ковельський,72а в с.Дубове Ковельського району Волинської області на суму 38 200 гривень;
з бюджету Жидичинської сільської ради на співфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейноїмедицини по вул. Учительська в с. Жидичин на суму 333 000 гривень.

Підтримано проєкт розпорядження Про внесення змін до показників
обласного бюджету на 2020 рік. Рекомендовано збільшити доходи загального фонду обласного бюджету   на  суму 4 млн 50 тис. грн   за рахунок   субвенцій з місцевих бюджетів. 3 млн грн буде спрямовано на співфінасування об'єктів, що фінансуються з ДФРР, а 1 млн грн на реалізацію проєкту Світового банку.

Підтримано проєкт розпорядження Про внесення змін до показників
обласного бюджету на 2020 рік. Відповідно до звернень управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації є потреба у перерозподілі бюджетних призначень, затверджених таким головним розпорядникам коштів обласного бюджету на 2020 рік.
Зокрема, у зв’язку з необхідністю придбання матеріалів для поточного ремонту приміщення КЗ ВОДЮСШ «Колос», перерозподіляються видатки споживання цього закладу фізичної культури і спорту, а саме: збільшуються на 125,0 тис. грн видатки на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю за рахунок зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у відповідному розмірі.
Крім того, за зверненнями управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації між капітальними об’єктами перерозподіляються видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету, затверджені такому головному розпоряднику. Зокрема, у зв’язку з уточненням проєктно-кошторисної документації, змінюється назва об’єкта з «Будівля онкохіміотерапевтичного відділення на вул. Тімірязєва,1 в м.Луцьку - капітальний ремонт» на «Будівля онкохіміотерапевтичного відділення на вул. Тімірязєва,1 в м.Луцьку (частина приміщень другого поверху) - капітальний ремонт».
З метою придбання рентгенівської трубки для комплексу рентгенологічної діагностики PL140 для КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька», збільшуються капітальні видатки на придбання медобладнання за рахунок зменшення витрат на реконструкцію даху корпусу № 4 Волинської обласної психіатричної лікарня м.Луцька на вул. Теремнівській, 98 в с. Липини Луцького району Волинської області.