Рекомендовано виділити фінансову допомогу для волейбольного клубу "Освіта"Відео

Жіночий волейбольний клуб "Освіта", в якому грають студентки університетів та коледжів обласного центру, сьогодні потерпає від фінансової скрути. Про це йдеться у клопотанні адміністрації клубу до обласної ради щодо виділення коштів з обласного бюджету.

Заявники пишуть, що, попри проблеми з коштами, волейболістки стараються, показують гідний результат, чим сприяють у підвищенні іміджу Волині. Скажімо, у 2018 році команда стала срібним призером Чемпіонату України серед волейбольних команд суперліги.

Підтримати колопотання "Освіти" запропонував секретар постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Олександр Курилюк.

Саме ця комісія розглядала  питання. Йдеться про виділення 250 тис. грн з обласного бюджету.

За інформацією відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА кошти будуть витрачені на відрядження для участі в змаганнях.

"Команда демонструє результат. ВК "Освіта" - це школа волейболу, це - самовіддані тренери. Обласна рада виділяла кошти для любительських клубів, тому, вважаю, ми повинні підтримати й "Освіту", - зауважив депутат Олександр Курилюк.

Комісія підтримала цю позицію та рекомендувала відділу з питань фізичної культури та спорту  ОДА внести на розгляд обласної ради погоджені з департаментом фінансів  ОДА пропозиції щодо виділення 250   тис. грн для підтримки у встановленому порядку громадської організації фізкультурно-спортивного спрямування «Волейбольний клуб «Освіта».
 Постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики під час уточнення обласного бюджету на 2018 рік рекомендовано взяти до уваги  позицію постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.