Рекомендовано розірвати контракт з Володимиром Корнейчиком (Відео)Відео

 На засіданні постійної комісії  обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянули питання про голову Волинського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім". Цю посаду сьогодні обіймає Володимир  Корнейчик, до якого у депутатів виникла низка питань. Головна причина - керівник комунальної організації не подає звіту про її діяльність.
Пан Конейчик спростовував таку інформацію, переконуючи, що подавав фінгансовий звіт про роботу Фонду та про виконання програми "Власний дім". Між тим, у відділі з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради наполягають, що керівник надсилав бухгалтерські звіти, в той час, коли, відповідно до законодавства, мав би надавати звіт  про підсумки фінансово-господарської діяльності за  рік та документи на погодження фінансових планів  на наступний рік.

Володимир Корнейчик запевняв, що працює згідно з обласною програмою "Власний дім". Нагадаємо, на 17 сесії депутати не затвердили звіту про виконання програми.

За прпозицією Вячеслава Рубльова комісія рекомендувала голові обласної ради  в установленому порядку розірвати контракт з Володимиром Корнейчиком.