Рада не підтримала звіту Олександра СавченкаГолова ОДА зосередив увагу депутатів на проблемах бюджетної політики, децентралізації, виконання регіональних програм, розвитку туристичного потенціалу,  створення мережі індустріальних парків, залучення інвестицій в економіку області, реформування медицини.

Для того, щоб поставити питання голові зареєструвалося10 депутатів.

Анатолій Вітів нагадав, голові ОДА, що Іваничівська райрада неодноразово висовлювала недовіру місцевій голові РДА. Він запитав, чому пан Савченко нічого робив для того,щоб відсторонити її від посади.

Олександр Савченко каже, що Лілію Кревську не звільняли через те, що райрада не висувала своєї кандидатури на альтернативу нинішньому керівнику виконавчої влади району.

Юрій Ройко вважає, що результати виборів Президента в Україні - це оцінка роботи Петра Порошенка та його команди, до якої належить пан Савченко. Він критикував методи та засоби, які використовувалися під час нинішньої кампанії, як то підкуп виборців та адмінресурс. В той же час, ігнорувалися соціальні проблеми та питання з розвитку економіки. Депутат критикує позицію Савченка щодо КП "Волиньприродресурс" та ДП "Волиньторф". Він заявив, що не буде підтримувати звіт.

Сергій Слабенко зауважив, що голова ОДА звітується про виконанняя програм соціально-економічного напрямку та запитав на скільки відсотків їх вдалося реалізувати. Пан Савченко заявив, що програми виконувалися на 96,5 %. Він нарікає, що мало коштів було залучено до бюджету розвитку.

Анатолій Філюк запитав про ставлення голови ОДА до скорочення в районах Центрів сім'ї та молоді. "Проблма існує не тльки в центрах, а в системі надання соціальної допомоги населенню. Ми змушені скорочувати Центри, бо їхня компетенція переходить до ОТГ, а вони не хочуть їх фінансувати", - пояснив Олександр Савченко. Між тим, Анатолій Філюк запитував про закриття Центру конкретно в  Камінь-Каширському районі, де не створено жодної ОТГ. Голова облради додав, що скорочення та звільнення людей відбувається за політичними моивами.

Михайло Імберовський нагадав про протистояння через обласний бюджет та штучні перепони з його реалізацією, які створює ОДА. Він запитав, чи буде оскаржуватися в суді сьогоднішнє бюджетне рішення, а також, що доброго зробив Савченко для розвитку малого бізннесу.

Олександр Савченко каже, що бюджет не оскаржений в суді. "Я нічого не забороняв. Все працює", - каже голова ОДА. Запевняє, що сьогодні підтримає проект в редакції бюджетної комісії і не оскаржуватиме його в суді. Щодо підприємців: "Кількість скарг на перешкоджання роботи підприємцям зменшилося. Ми єдині, де нема рекету і нікому не спалюють машини".

Перший заступник голови облради Олександр Пирожик поцікавився, хто понесе відповідальність за заблокований бюджет в частині надання матеріальних допомог з депутатських фондів. Він заявив, що 5 людей, які подавали документи вже померли.

Савченко заявив, що всі матеріальні допомоги волинянам видавалися через департамент соцзахисту. Він вважає, що депутатські фонди існують умовно.

Олександр Омельчук запитав, коли будуть відкликані судові позови щодо бюджету. Крім того, він закликав назвати прізвища укропівців, які за інформацією Савченка спалили авто голові Підгайцівської ОТГ і чи готовий він вибачитися, якщо вважає цю інформацію не достовірною.

Олександр Савченко сказав, що просить вибачення за емоційні звинувачення і закликав дочекатися завершення слідства по справі знищення автомобіля.

Володимир Яренчук запитав, коли буде будуватися школа в с. Стобихівка. Він також заявив, що перевірки підприємців збільшилися.

"Слова Стобихівка я вже боюся. Ми втретє оголошуємо тендер і не можемо завершити процедури, щоб почати будівництво. Якщо відбудеться тендер, то розпочнемо будівництво", - запевнив Савченко.

Анатолій Грицюк каже, що досконало проаналізував звіт голови ОДА. Він обурюється тим, що нема інформації про роботу лісової галузі. Голова ОДА каже, що в звіт вклав те, що належить до його компетенції. Він заявляє, що лісів в Україні побільшало. Волинь відзначив за велику кількість безкоштовних рекреаційних зон та зменшення пожеж.

Святослав Кравчук  запитав, чи правильним було рішення щодо  створення КП "Волиньприроресурс" і що голова ОДА  робив для того, щоб воно працювало та наповнювало бюджет.

Савченко каже, що рік пробував розказати керівництву "Волиньприродресурсу" та ДП "Волиньторфу", як потрібно працювати. "Думаю недоліки були з усіх сторін. Були певні вказівки... Сьогодні інша ситуація і, можливо, все складатиметься по-іншому", - пояснив голова ОДА.

Під час виступів, депутат Сергій Сівак сказав, що звіт поданий в "рожевих" тонах, і те про що в ньому йдеться, не відповідає дійсності. Депутат вважає, що конфлікт виконавчої та представницької влад при Савченку був поглиблений. Він критикував голову ОДА за відсутність співпраці з депутатами. Пан Сівак вважає, що соціально-економічна ситуація в області при головуванні Олександра Савченка погіршилася. "Можливо, нові керівники, які прийдуть, працюватимуть краще", - припустив Сергій Сівак.

За звіт ОДА проголосувало лише 16 депутів.

За пропозицією Вячеслава Рубльова знято проект Про висловлення недовіри голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О. І.