Проєкт обласного бюджету відправили на доопрацювання Депутати розглянули проєкт рішення   Про обласний бюджет на 2020 рік.

Голова бюджетної комісії Михайло Імберовський подякував за те, що працювали на бюджетних слуханнях. Він повідомив, що є багато викликів  і пересторог до бюджету 2020 року. крім того, є можливості до оптимізації обласного бюджету. Йдеться про фінансування гурткової роботи позашкілля, яка має фінансуватися з місцевих бюджетів. Те ж саме стосується спортшкіл.

Михайло Імберовський каже, що потрібно розібратися з кошторисами окремих закладів. "Ми всі хочемо змін, але повинні розуміти, що перед нами стоять великі виклики, тому на засіданні бюджетної комісії прийнято рішення відправити проєкт обласного бюджету на доопрацювання. З повагою ставлюся до платників податків. Кошти, які вони сплачують повинні використовувати оптимально", - заявив голова бюджетної комісії.

Депутат Сергій Слабенко критикував підходи до визначення видатків для окремих комунальних підприємств через Програму підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2016-2020 роки. Зокрема, він проти того, щоб виділяти кошти для Комунальної установи «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг». Між тим, депутат Анатолій Грицюк пропонував збільшити видатки для цієї установи, бо вона виграє гранти. Сергій Слабенко також критикував виділення коштів КП "Волиньприродресурс".З цього приводу до нього апелював директор підприємства, депутат Василь Столяр, зауваживши, що при ефективній роботі "Волиньприродресурс" може стати важливим бюджетоутворюючим підприємством, тому інвестиції в нього виправдані.

Депутат Олександр Зінчук запитав, чи передбачені кошти в обласному бюджеті в сумі 12 млн грн для придбання комп'ютерного томографа для обласної дитячої лікарні. Голова бюджетної комісії вважає, що питання дуже важливе, але це не єдине обладнання, яке потрібно придбати, щоб наші комунальні підприємства могли укласти угоди з Національною службою здоров'я України. Він запросив депутатів активніше працювати на бюджетних слуханнях.

За основу проєкту обласного бюджету проголосували 20 депутатів. Надано протокольне доручення доопрацювати бюджет, врахувавши рекомендації бюджетних слухань.