Про що домовилися ДП "Волиньторф" та КП "Волиньприродресурс" (документ)На вчорашньому засіданні постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів прозвучала інформація голови ОДА, депутат обласної ради Володимир  Гунчик, що "ДП "Волиньторф" безпосередньо пов'язаний з КП "Волиньприродресурс". Він стверджує, що володіє інформацією про те, що державне підприємство передало всі свої активи "Волиньприродресурсу". Директор комунального підприємства, депутат облради Василь Столяр спростовує цю інформацію.

Водночас він нагадав, що обидва підприємства уклали договір про надання послуг. Йдеться про виконання з допомогою технічних засобів ДП "Волиньторф" болотно-підготовчих робіт та видобування торфу на родовищах, на користування  якими "Волиньприродресурс" отримав спецдозволи ще в лютому цього року.

На засіданні комісії директор ДП "Волиньторф", депутат облради  Іван Киричик зауважив, що договір співпраці з КП "Волиньприродресурс" гарантує роботу державному підприємству в найближчій перспективі.

 

Нагадуємо, наразі "Волиньторф" має поки безуспішні дискусії з Волинською ОДА стосовно виділення землі під видобування торфу. Голова ОДА при цьому посилається на ст. 150 Земельного кодексу України, а також запевняє, що державне підприємство незабаром буде приватизоване. "Я був в Києві, зустрічався з Міністром. Він мені заявив прямим текстом:"Укрторф" буде виставлений на приватизацію. ДП "Волиньторф" -- у структурі "Укрторфу", -- каже пан Гунчик.