Про депутатську роботу звітує Віталій КварцянийЗвіт депутата Кварцяного Віталія Володимировича

Обраний депутатом Волинської обласної ради VII скликання на виборчому окрузі №58 від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член політичної партії «УКРОП», член фракції «УКРОП» у Волинській обласній раді. Член постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

За звітний період приймав участь у пленарних засіданнях сесії обласної ради, засіданнях постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Виступав під час пленарного засідання сесії обласної ради по питаннях стану футбольного господарства області та ролі влади у його функціонуванні.

За перший рік каденціїз робочими поїздками відвідав наступні райони та міста області:

-          Володимир – Волинський район;

-          Ківерцівський район;

-          Ковельський район;

-          Локачинський район;

-          Любешівський район;

-          Любомльський район;

-          Маневицький район;

-          Турійський район;

-          Шацький район;

-          м. Володимир – Волинський;

-          м. Ковель.

        Провів робочі зустрічі в головами районних рад, головами райдержадміністрацій та мерами міст, на яких обговорювалися питання стану футбольного господарства району, роль місцевої влади у футбольному житті регіону та шляхи покращення матеріальної бази команд та футбольного господарства вцілому.

Щодо вирішення інших актуальних проблем жителів Волинської області міста Луцька працюю з депутатамиобласної та міської ради фракції «УКРОП».

Приймаю участь у громадських заходах, ініційованих органами влади та місцевого самоврядування усіх рівнів.

 

Всі звіти депутатів обласної ради