Про депутатську діяльність звітує Петро СавчукЗвіт про роботу депутата Волинської обласної ради
Петра Петровича Савчука

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 51 від Волинської обласної регіональної політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Член фракції «УКРОП» в обласній раді. Ректор Луцького НТУ. Доктор технічних наук, професор. Академік академії наук вищої освіти України. Заслужений працівник освіти України.

Моя діяльність, як депутата Волинської обласної ради спрямована на  розвиток місцевого самоврядування, захист інтересів громади, а також реалізацію доручень виборців у межах депутатських повноважень, у відповідності із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»

За звітний період не пропустив жодного засідання сесії Волинської обласної ради і профільної комісії. Обраний головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

При розгляді проекту обласного бюджету на 2016 рік за моєї ініціативи спільно з комісією проведений ретельний аналіз делегованих галузей. Протягом трьох пленарних днів заслуховувалися керівники об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області у сфері освіти, культури, спорту. В прийнятому рішенні були окреслені пріоритети 2016 року, зокрема:

1.    Підтримано клопотання федерації футболу Волині щодо фінансування у 2016 році у розмірі 400 тисяч гривень для підтримки дитячо-юнацького футболу.

2.    Рекомендовано передбачити в обласному бюджеті на 2016 рік кошти для утримання апаратів фізкультурно-спортивних товариств («Колос», «Спартак», «Україна», «Динамо») (на рівні минулого року).

3.    Констатовано необхідність збільшення видатків обласного бюджету у сферах:

-          Культури на поповнення книжкових фондів бібліотек та передплату періодики.

-          Освіти на забезпечення стимулюючої функції заробітної плати працівників позашкільних та вищих навчальних закладів відповідно до вимог галузевих нормативних актів у сфері оплати праці, а також на забезпечення участі вихованців обласних позашкільних закладів у змаганнях всеукраїнського рівня.

-          Фізичної культури та спорту на забезпечення участі спортсменів області у змаганнях, а також на заробітну плату працівників Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Рекомендовано:

1.    Обласній державній адміністрації:

-           порушити перед центральними органами влади питання про субвенцію з державного бюджету на утримання закладів професійно-технічної освіти, при необхідності внести проект звернення обласної ради з цього приводу;

-           під час розподілу коштів державної субвенції на придбання шкільних автобусів першочергово забезпечити потребу тих громад, в яких ці транспортні засоби були направлені для використання в АТО;

2.    Відділу з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації:

-           вжити заходів для відкриття ДЮСШ «Юний динамівець», ДЮСШ ФСТ «Колос», спеціалізованою дитячо-юнацькою школою олімпійського резерву «Олімп» ФСТ «Колос» спецрахунків у держказначействі;

-           започаткувати розподіл на конкурсній основі коштів обласного бюджету на проведення масових фізкультурно-спортивних заходів;

-           керівництву обласних осередків фізкультурно-спортивних товариств «Динамо» та «Колос» розпочати процедуру передачі трьох шкіл у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області.

За звітний період мною підготовлено та направлено 2 депутатських запити стосовно співфінансування Волинською обласною радою інфраструктури при створенні військової кафедри на базі Луцького НТУ, а також відновлення діяльності санаторію «Журавка» в с. Журавичі Ківерцівського району для створення оздоровчо-реабілітаційної бази для учасників АТО.

Відповідно до заяв та звернень громадян мною з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим та потерпілим від стихійних лих громадянам на суму 11 тисяч гривень.

З метою залучення коштів міжнародної технічної допомоги у м. Луцьк та на Волинь підготовив проектні заявки та у 2016 році здійснив технічний супровід та експертну оцінку проектів «Люблін-Луцьк: безпечні європейські міста» (заявник – Луцька міська рада), «Українсько-польсько-білоруський віртуальний технологічний парк» (заявник – Луцький НТУ), «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму в прикордонних регіонах Польщі і України» (заявник – Волинська обласна рада), «Відновлення магістрального водного шляху Е-40 на ділянці Дніпро-Вісла: від стратегії до планування» (заявник – Республіканське унітарне експлуатаційно-будівельне підприємство «Дніпро-Бузький водний шлях», Білорусь, партнер – ГО «Волинська асоціація вчених та іноваторів») та «Україна-Польща: пам'ять в європейському домі» (заявник – транскордонне об’єднання «Єврорегіон «Буг» з української сторони) в рамках Програми транскордонного співробітництва    П-Б-У, а також Програмою прикордонного співробітництва Білорусь-Україна.

За результатами координування та реалізації проектів «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму в прикордонних регіонах Польщі і України» та «Відновлення магістрального водного шляху  Е-40 на ділянці Дніпро-Вісла: від стратегії до планування» залучені грантові кошти для Волині на суму близько 1,8 млн. євро (в с. Грем’яче Ківерцівського району побудований сучасний водолікувальний корпус, придбане лікувально-діагностичне обладнання, створено туристичну інфраструктуру).

Постійно здійснюю прийом громадян у своєму окрузі незалежно від офіційних днів і годин прийомів.

 

Всі звіти депутатів обласної ради