Прийняті звернення від Волиньради 

Підтримано проект      Про звернення Волинської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо звільнення політичних бранців в РФ.
  Підтримано проект "Свободи"   Про звернення Волинської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. "Цей проект - не політика, а економіка. Прошу згадати вимоги Революції Гідності та підтримати проект", -  закликав перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

"Треба боротися з олігархами та їхніми поплічниками. Закони - сирі. Олігархи - це те, що ми дозволяємо, обираючи їх та голосуючи за них. Ініціатива - хороша, але хотілося би, щоб разом з олігірахами не знищили малий та середній бізнес", - зауважив голова обласної ради Ігор Палиця.
Підтримано проект       Про Звернення щодо невідкладного впровадження виборчої системи з відкритими списками.

Підтримано проект, внесений Романом Карпюком Про звернення до Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя-Нового Рима щодо надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в України.