Прийняті кадрові рішення (відео)Депутати підтримали проекти рішень:

 

 - Про призначення Приходько С. І. на посаду директора Берестечківського психоневрологічного інтернату
 

 - Про призначення Апанович Н. І. на посаду директора Обласного комунального підприємства з архівної справи.

 Депутати розглянули проект  Про призначення Касарди В. І. на посаду директора комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок»
 Депутат Сергій Слабенко запропонував надати слово представвникам трудового колективу санаторію. Людмила Кирда запропонувала підтримати колектив, який зробив оздоровницю європейським санаторієм. Вона вважає, що продовження контракту для нинішнього директора має бути більше, ніж на 3 місяці як пропонує проект рішення. ВІДЕО.

Голова обласної ради Ігор Палиця заявив, що підтримував Валентину Касарду, з якою був укладений контракт.

Водночас, він заявив, що не розуміє, чому керівник не надала документів щодо господарсько-фінансового стану підприємства, які просила тимчасова комісія з питань перевірки комунальних підприємств. Голова облради запевнив, що санаторій буде працювати успішно не залежно від кадрового рішення обласної ради. Крім того, оздоровниця гарантовано залишиться в комунальній власності області.

Потому виступили представники колективу санаторію "Пролісок". Вони висловили свою підтримку директору санаторію Валентині Касарді.

 

Голова обласної ради Ігор Палиця запевнив, що заслуг Валентини Касарди ніхто не применшує. "Але керівник повинен розвивати колектив та працювати так, щоб підприємство не зупинилося після того, як завершується  контракт", - зауважив голова облради.

Валентина Касарда висловила припущення, що санаторій хочуть знищити. Голова облради заявив, що такі звинувачення в адресу депутатів - безпідставні.

Після обговорення депутати не підтримали проекту рішення про призначення Валентини Касарди на посаду директора "Проліска". Голова облради запропонував пані Касарді стати почесним  керівником  підприємства і порадити депутатам кандидатуру молодого спеціаліста на посаду директора санаторію.

Підтримано проекти:

-Про призначення Політило С. В. на посаду директора Волинського обласного редакційно-видавничого підприємства «Надстир’я»;

 - Про призначення Гнатюк А. В. на посаду директора Луцького геріатричного пансіонату;

 - Про призначення Смолярчука В. М. на посаду голови Обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

 Розглянуто проект рішення Про призначення Бальбузи Б. К. на посаду директора Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації. Святослав Кравчук нагадав, що профільна комісія не підтримала кандидатуру Богдана Бальбузи, оскільки в ньог не має 3 років педагогічного стажу. Після обміну думками депутати підтримали проект рішення.

  Підтримано проект рішення Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». Очолювати комісію буде Ігор Лех, а не Василь Столяр, як зазначено в проекті. Пан Столяр заявив, що не може очолювати ревізійну комісію, бо сам очолює комунальне підриємство.