"Прибуткові пасажирські рейси потрібно об'єднувати із соціальними", - Вячеслав РубльовДо  депутата Волинської обласної ради Вячеслава Рубльова звернулися мешканці із різних населених пунктів Волинської області, які незадоволені тим, як здійснюються пасажирські перевезення в області. Про це йдеться в запиті депутата.
"Багато населених пунктів Волині та їхні мешканці позбавлені можливості користуватися автобусами, адже до їхніх сіл маршрутки не ходять. Перевізники відмовляються їздити, або їздять по зручному для них графіку. На такий самовільний графік нарікають жителі Рожищенського району, зокрема із села Духче, куди автобус приїжджає в незручний для мешканців час. Десять років взагалі відсутнє автобусне сполучення до сіл Новосілківської сільської ради Турійського району. Така ж ситуація із автобусними перевезеннями склалася у Рожищенському та Горохівському районах. Мешканці цих населених пунктів не можуть добратися ні в лікарню, ні в районний центр. Через те, що рейси до сіл неприбуткові, перевізники відмовляються від маршрутів.
У зв’язку з цим прошу розглянути можливість об’єднувати прибуткові рейси із соціальними і лише після цього оголошувати конкурс на рейс. Така система дозволить забезпечити маршрутні сполучення із найдальшими селами та дотримання умов договору із перевізниками", - пише Вячеслав Рубльов в запиті до голови ОДА. Запит підтримано більшістю та спрямовано для вирішення по суті в ОДА.

Результати голосування

Всі запити Вячеслава Рубльова

Всі депутатські запити та реагування на них