"Пожежна та техногенна безпека у навчальних закладах Волині - на постійному контролі управління освіти, науки та молоді ОДА", - відповідь на запитання депутата Михайла БегаляВ управлінні освіти, науки та молоді облдержадміністрації підготували відповідь на
депутатське запитання Михайла Бегаля та повідомили наступне:
"Усі заклади освіти обласного підпорядкування забезпечені вогнегасниками згідно норм належності.
Автоматична пожежна сигналізація наявна та робоча в усіх 14 закладах освіти обласного підпорядкування (школи-інтернати) та 12 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, однак у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні м. Ковеля та гуртожитку №1, навчальному корпусі Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти”, гуртожитку Володимир-Волинського педагогічного коледжу, Шацькому лісовому коледжі, Володимир-Волинському агротехнічному коледжі, ПТУ №22 смт Луків, Колківському ВПУ, навчальних корпусах №1, №3 Володимир-Волинському ВПУ, навчальних корпусах №1, №2 Нововолинського електромеханічного коледжу, у кімнатах гуртожитку та навчального корпусу Любомльського професійного ліцею відсутня.
Для облаштування автоматичної пожежної сигналізації необхідно орієнтовно 7,56 млн. грн.
Оброблено дерев’яні конструкції вогнетривким розчином в 13 закладах (школи-інтернати) та 10 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, однак у навчальному корпусі Нововолинського наукового ліцею-інтернату та спальному корпусі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні м.Ковеля, Шацькому лісовому коледжі, Камінь-Каширському ВПУ, ПТУ №22 смт Луків, Володимир-Волинському агротехнічному коледжі, ПТУ № 27 м. Берестечко, навчальних корпусах №1, №2 Нововолинського електромеханічного коледжу необхідно здійснити обробку на суму - орієнтовно 3,360 млн. грн.
Наявний та у робочому стані блискавкозахист у 14 закладах (школи- інтернати) та 15 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, однак відсутній на спортзалі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні м. Луцька, ДНЗ “Нововолинський центр професійно-технічної освіти”, ПТУ №22 смт Луків. Для встановлення блискавкозахисту вище зазначених закладів необхідно орієнтовно 3,506 млн.грн.
Необхідно здійснити також демонтаж облицювального матеріалу стін в приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти на суму 400 тис.грн.
Усі наявні пожежні водойми (гідранти) в робочому стані.

Питання пожежної та техногенної безпеки перебуває на постійному контролі управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації".

 

Всі запити депутата Михайла Бегаля

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них