Постійні комісії аналізують проект обласного бюджету на 2019 рік 13 грудня проект рішення Про обласний бюджет на 2019 рік розглянули депутати трьох профільних постійних комісій.

Зокрема, підтримати проект  бюджету рекомендували сесії постійні комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, а також з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

Підтримує проект обласного бюджету і постійна комісія постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.  Голова комісії Петро Савчук пропонував, щоб у 2019 році в обласному бюджеті передбачили всі неохідні капітальні видатки на потреби закдладів профтехосвіти. Зі слів начальника управління освіти, науки та молоді Людмили Плахотної, ціна питання - 1 млрд грн. Заступник голови комісії Юрій Поліщук зауважив, що капітальних видатків потребує не тільки профтехосвіта, а й інші обласні освітянські заклади. Після обміну думками, комісія рекомендувала підтримати проект обласного бюджету в редакції, внесеній ОДА.

14 грудня проект бюджету рекомендувала підтримати постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства.

17 грудня проект головного кошторису області взяла до відома майнова комісія. Депутати  висловили низку  зауважень до проекту бюджету. Зокрема, йдеться про відсутність коштів, передбачених на соціальну допомогу людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.