ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та ЖКГ1.    Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ.

Інформує: Цейко Юрій Феодісійович - голова постійної комісії.

2.    Про колективне звернення (Сахарчук О. Х.)

Підстава:колективне звернення від 01.11.2019 реєстраційний № КО-644

Інформують: Цейко Юрій Феодісійович - голова постійної комісії.
    Сахарчук Ольга Хомівна

3.    Про проект рішення обласної ради «Про план роботи обласної ради на     І півріччя 2020 року».

Підстава: проект рішення обласної ради (внесений обласною радою вхідний    № 4411/54/1-19 від 22.11.2019)

Інформує: Цейко Юрій Феодісійович - голова постійної комісії.

4.    Про проект рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо розроблення та затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок у власність або постійне користування співвласникам багатоквартирних будинків ».

Підстава:рішення постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2019 № 23/5

Інформує:         Цейко Юрій Феодісійович - голова постійної комісії.

 

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури у Волинської області на 2019-2022».
Підстава: проєкт рішення обласної ради, внесений обласною державною адміністрацією

Інформує:    Довгополюк Віктор Васильович – т. в. о. директора, заступник директора департаменту обласної державної адміністрації.

6.  Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на утримання та розвиток інфраструктури доріг комунальної власності».

Підстава: проєкт рішення обласної ради, внесений обласною державною адміністрацією.

Інформує:    Довгополюк Віктор Васильович – т. в. о. директора, заступник директора департаменту обласної державної адміністрації.

7. Різне.

Засідання відбудеться у середу, 11 грудня о 09.00 годині в овальній залі обласної ради.