Побажання новій міністерці - цитатник "Відкритої влади" 

Під час програми "Відкрита влада. Область" на тему "Новий навчальний рік: з чим стартуємо?" учасники висловили свої позиції щодо призначення Ганни Новосад новим Міністром освіти та науки України.

У нашого Міністра все вдасться

 Людмила Плахотна - начальник управління  освіти, науки та молоді

Мені дуже приємно чути задекларовану позицію, що реформа продовжується. Нова українська школа - в прірітеті. Фінансування галузі освіти буде більшим . Приємно, що основні месиджі змін залишаються актуальними.  Бажаю новій очільниці Міністерства впевненості в собі, хорошої команди, яка формується. У нашого Міністра все вдасться.

 

Головне не в тому, що ти декларуєш, а в тому, хто втілює задумане

 Любов Ліпич - голова постійної комісії  з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму

Мені подобається, що цю посаду зайняла молода креативна людина. Я читала відгуки попереднього Міністра, яка сказала про нинішнього керівника: "Це - людина, в якої дуже добре працює здоровий глузд".  В системі освіти це надзвичайно важливо. В Ганни Новосад  все вийде, адже вона отримала освіту , що відповідає сучасним викликам та європейським стандартам. Проблеми будуть, бо вони є завжди. На мою думку, головне не в тому, що ти декларуєш, а в тому, хто втілює задумане.

 

Ми багато чого змінимо в сторону підсилення іміджу України

  Петро Савчук - депутат обласної ради

З пані Ганною Новосад я маю честь бути знайомим 4 роки. Мені багато чого подобається в її концепціях. Впевнений, що це дуже вдалий для освітян та науковців вибір. Вона продовжить всю ту роботу, яку робила Лілія Гриневич. Вона глибоко знає Міністерство, пропрацювавши там на різних посадах. Вона достатньо професійна попри свій молодий вік. Вона потужно проукраїнська. Я налаштований оптимістично. Якщо вдало підберуть команд , є досить хороший оптимізм. Ми багато чого змінимо в сторону підсилення іміджу України.

 

Було б непогано, якби вона розумілася на специфіці простої сільської школи та приділяла увагу всім ланкам освіти

 Юрій Поліщук - перший заступник голови  обласної ради

Ми знаємо тільки біографію і месиджі. Про ті чи інші кроки нового Міністра можна буде говорити десь через півроку. Добре, що вона знає роботу Міністерства, але ще було б непогано, якби вона розумілася на специфіці простої сільської школи та приділяла увагу всім ланкам освіти. Добре, що їй відомо про малу заробітну плату в дошкільних закладах, але шляхи виходу з ситуації має знайти Міністерство, а не лише перекладати проблему на місцеві влади. Якщо нове Міністерство справиться з  тими проблемами, які є досьогодні, то можна буде говорити про певні позитивні зрушення. В мене є занепокоєння, чи буде наша освіта грунтуватися на національній основі. Ветування Президентом державної підтримки пласту, це вже дзвіночок, який лякає і змушує задуматися.

 

Щоб від  реформ відчули позитив і дітки, і батьки, і були задоволені вчителі

 Михайло Скопюк -  депутат обласної ради

 

Хочеться, щоб від  реформ відчули позитив і дітки, і батьки, і були задоволені вчителі. На перспективу хочеться, щоб Міносвіти приділило більше уваги сільській школі. Там є проблеми в плані технічного забезпечення і потрібно оновлювати комп'ютерну базу.

 

Щоб все відбувалося  більш системно

Михайло Імберовський - голова постійної комісії  з питань бюджету, фінансів та цінової політики

Мені імпонує позиція нової Міністерки щодо впровадження реформи. Підтримую її в тому, що все повинно рухатися значно швидше. Молоді люди зроблять це максимально швидко та ефективно. Хотілося би, щоб все відбувалося й більш системно.