Питання будівництва школи у Прилуцькому може розглядатися у 2020 роціДо депутата Волинської обласної ради Олександра Омельчука звернулись жителі с.Прилуцьке Ківерцівського району, депутати сільської ради, педагогічний колектив Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст., із проханням посприяти у включення в план будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. селі Прилуцьке на 500 учнівських місць у 2020 році.
"В селі Прилуцьке нараховується 611 учнів. На даний час тільки 256 учнів або 42% від загальної кількості охопленно навчальним процесом, а решта 355 учнів добираються до шкіл 6-10 км. інших населених пунктів. Школа побудована в 1967 році, складається з малогабаритних класних кімнат, які не відповідають санітарно- гігієнічних нормам. Навчання проходить в дві зміни в переповнених класах. Як наслідок в школі 87 учнів, а це становить 34% мають проблеми із зором. Прилуцька сільська рада виділила кошти на складання проектно-кошторисної документації на побудову нової школи.
Отже, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»,-
вимагаю:
- прийняти усі необхідні заходи та включити в план будівництва ЗОШ І-ІІІ ступеня села Прилуцьке Ківерцівського району на 500 учнівських місць у 2020 році", - йдеться в депутатському запиті Олександра Омельчука.

В ОДА відреагували на рішення обласної ради. "Питання будівництва ЗОШ І - III ступенів у с. Прилуцьке Ківерцівського району може розглядатися у 2020 та наступних роках за умови виготовлення проектно-кошторисної документації, визначення кошторисної вартості, із залученням коштів державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів.
Одночасно інформуємо, що за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році планується будівництво, реконструкція, капітальний ремонт 20 закладів освіти. Враховуючи зазначене, доцільним є розгляд порушеного у зверненні питання після завершення будівництва розпочатих об’єктів освіти з урахуванням пріоритетності спрямування ресурсів державного та місцевих бюджетів," - пишуть в ОДА.

Всі запити Олександра Омельчука

Всі депутатські запити