У фойє облради -- витвори мистецтва художників з Нововолинська Сьогодні у фойє перед сесійним залом обласної ради відкрилася виставка митців з Нововолинська. Вони перейняли естафету від колег з Ковельщини та вирішили своїм мистецтвом, привертати увагу до прекрасного як обранців волинської громади, так й інших людей, які працюють у сесійному залі. В експозиції представлені майже 40 робіт 9 художників.

"Завдяки таким імпрезам ми  маємо  уявлення, якими багатими у мистецькому плані є наші міста та райони, -- зауважує перший заступник голови облради Олександр Пирожик, який взяв участь у відкритті виставки. -- Особисто хотів би подякувати Геннадію Сарапіну (голова регіонального відділення Українського фонду культури) за його сподвижницьку роботу. Багато чого робиться на аматорських засадах. Дякую всім, хто долучається до цього задуму і тут представив свої роботи". 

Заступник начальника управління культури ОДА Марія Назаревич також привітала художників та побажала їм миру та наххнення для роботи.

 Між собою художники називають фойє обласної ради галереєю.У червні тут представлять свої твори митці з Камінь-Каширського району.