Першокурсники розпочали навчання у Лесиному вишіФОТО

Сьогодні відбулася урочиста посвята в студенти у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки.

 

850 першокурсників склали присягу на служіння державі своїми знаннями.

"Лесин виш – навчальний заклад, який швидко розвивається. За різноманітними рейтингами ми маємо найкраще зростання показників. В університеті найкраще по Україні втілена система подвійного диплому. Я пишаюся, що працюю з колегами, які реалізовують проєкт національного рівня підготовки 14-ти томів творів Лесі Українки," - зауважив у своєму вітальному слові ректор університету Анатолій Цьось.

Ректор університету також вручив найкращим студентам стипендії від Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".

 

Вітання першокурсникам звучали і від представників влади області та Луцька.

Голова обласної ради Ірина Вахович  привітала нових студентів із вдалим вибором навчального закладу. "Адже ви обрали прекрасний і потужний заклад освіти національного рівня, - звернулася до першокурсників голова облради.-  Бажаю, щоб час, який відведений вам на навчання, був використаний дуже продуктивно. Від вас залежить, якими ви будете на ринку праці після завершення навчання.   Бажаю вам обрати правильних і найдостойніших лідерів у своєму студентському середовищі, обов'язково знайти  тут друзів і свої половинки. Використайте на 100% ті можливості, які сьогодні дає життя. Від вас залежить ваше майбутнє і воно має бути тільки щасливим!"


Університету та його професорсько-викладацькому складу голова облради побажала розвитку, сильної згуртованої командної роботи та результативної співпраці зі студентством.
 Ірина Вахович вважає, що два національні виші Волині повинні співпрацювати між собою заради розвитку Волині.